Geslaagden 2016

Home | Geslaagden 2016

Geslaagden 2016

edit

By Johan Bokhorst 16 juni 2016

 

Geslaagden: 

 

Basisberoepsgericht Bouwtechniek

VEENENDAAL: Mohammed El Azzouzi, Joost van Brummelen, Bas Kampert.

 

Basisberoepsgericht Elektrotechniek

EDE: Wesley van Roekel.

KESTEREN: Rick van Renswou.

VEENENDAAL: Jimmy Beukhof, Indy Hermsen, Alen Idrizi, Silvester Koelewijn, Tim van Lienden, Martin Limbeek.

 

Basisberoepsgericht Installatietechniek

VEENENDAAL: Adil El-Âllati.

 

Basisberoepsgericht Metaaltechniek

VEENENDAAL: Angelos Giltiridis, Javier Rojas Trakzel, Toby Velthuizen, Sem Verbeek.

 

Gemengde leerweg Bouwtechniek

VEENENDAAL: Robert-John Wobbes.

 

Gemengde leerweg Handel&Administratie

VEENENDAAL: Cheryl Coeleman, Anouk van Kroonenburg, Joyce Lema, Jessica Ly, Noa Ramdajal, Jorre Roggeband.

 

Gemengde leerweg Metalektro

KESTEREN: Cas van Neerbos.

VEENENDAAL: Sven de Klein.

 

Gemengde leerweg Voertuigentechniek

VEENENDAAL: Patrick Romijn.

 

Gemengde leerweg Zorg&Welzijn

VEENENDAAL: Evelien Bouman, Joeri Broers, Erika Diepeveen, Lars van Doorn, Amber van Hasselaar, Michelle Hazeleger, Anne-Fleur Kelderman, Aliana van der Laag, Félice Nagtegaal, Floortje Sel, Alinde Verburg.

 

Kaderberoepsgericht Bouwtechniek

EDE: Massimo Castiglione.

KESTEREN: Freek Swinkels.

VEENENDAAL: Martijn Meijer, Steven Opperman, Damian van Peursem.

 

Kaderberoepsgericht Elektrotechniek

ECK EN WIEL: Stefan Schuur.

RHENEN: Menno Bovenschen.

VEENENDAAL: Steven Beneker, Lotfi Bengrad, Menno Florentinus, Robin Heuvelman, Jordin van Ingen, Davey Schultz, Rick Smit, Yassine Teeninga.

 

Kaderberoepsgericht Handel&Administratie

KESTEREN: Lisanne Buijsers.

RENSWOUDE: Rik van Rijen.

VEENENDAAL: Soufyan El Abdouni, Dévina Balsingh, Nirvana Balsingh, Sarwesh Balsingh, Mounir Ben Ghemmart, Job van den Berg, Chaymaa Bouissaghouane, Ralph van de Bovenkamp, Duco van Capelleveen, Floris Diepeveen, Ulas Dinc, Ouassila Es-Salki, Yanay van Geerenstein, Romy Leppers, Ilhamé Makhoukh, Max Meijer, Amber van Rhenen, Lisa Schoeman, Ravi Serghini, Thom van Uden, Nihal Zamouri, Laurora van der Zijden.

 

Kaderberoepsgericht Installatietechniek

WIJK BIJ DUURSTEDE: Almar Jansen.

 

Kaderberoepsgericht Metaaltechniek

VEENENDAAL: Maurice Blom, Jorn van Capelle, Danique Valkenburg.

 

Kaderberoepsgericht Voertuigentechniek

EDE: Giuliano Castiglione.

RENSWOUDE: Henk van de Vendel.

VEENENDAAL: Amine Asnoussi, Kerem Bektas, Özgür Cilt, Casper van Ham, Quint van den Hazel, Jeroen Hovestad.

ZETTEN: Jurian de Gelder.

 

Kaderberoepsgericht Zorg&Welzijn

EDERVEEN: Wilfred ter Haar.

KESTEREN: Anne Cornelisse, Lisa Tijssen.

RENSWOUDE: Leroy Diepeveen, Noa van Ravenhorst.

RHENEN: Quinty van Ginkel, Mika Hollander, Sahra Ibrahim Mohammed, Inssafe Mtalsi Boutaher.

VEENENDAAL: Dounia Abba, Amy van Beek, Zakaria Bekkali, Nour Benbouker, Geliene van den Berg, Rhodé Blijleven, Julia Bomhof, Sanne Bos, Manal Boukiaten, Noa van Boven, Lennard Budding, Noah Diepeveen, Vinh Dinh, Ramon Dunk, Remy van Elst, Richelle van Enk, Benjamin Enti, Oussama Essalki, Maayke van Geffen, Dicky van Ginkel, Soraya Harnafi, Chaima Ihazzou, Thamara Imminkhuizen, Larissa Lodder, Ikrame Madien, Kim van Manen, Selina van der Meij, Judith van Nieuwamerongen, Melanie Quint, Lotte van Rijswijk, Anika Rou, Hajar Sabbar, Michael Schoeman, Sam van Schuppen, Dian van de Steeg, Jesse Ursinus, Caroline Vink, Elvera Vink, Manon Vonk, Jurrian van de Weerdhof, Sanne Welgraven, Nienke Zeegers, Angelique van Zetten.

 

Theoretische leerweg TL

EDE: Thijs van de Weerthof.

OVERBERG: Melissa van den Berg.

VEENENDAAL: Yalenka Berg, Mart van de Bilt, Bart Heikamp, David Lodder, Wouter Maring, Chaline Piek, Leon Terwisscha van Scheltinga, Sven de Wildt.

 

VMBO BBG Vakmanschapsroute Handel&Administratie

VEENENDAAL: Shaneese Beye, Joost Blad, Leroy ten Dam, Mariëlle van den Elskamp, Pim van Ginkel, Mathyn van Herk, Ismaël Lobles, Youssef El Rhoul, Hussein Sharif, Tim Slotboom, Wesley Verruijt, Nick Vinclair.

 

VMBO BBG Vakmanschapsroute Techniek

VEENENDAAL: Aymen Asnoussi, Jeroen van Burken, Ricardo Groen, Nassim El Harchaoui, Rowan Heikamp, Stan de Kruiff, Jordin van de Lustgraaf, Rida El Ouadi, Just Stegmeijer, Jarmo Weelink, Youri v.d. Weerd.

 

VMBO BBG Vakmanschapsroute Zorg&Welzijn

ECK EN WIEL: Guido van Dijk.

EDERVEEN: Roos Vette.

ELST UT: Melissa van Engelenburg, Demi van Ravenswaaij, Lianne van Remmerden.

VEENENDAAL: Zahra Abdelkhalek, Khadija Abdulkadir, Osman Aboker, Imane Agarroud, Lysanne Albricht, Birgit Alders, Ismahane Attaf, Islem Azkaki, Nawal Bekkali, Nora Ben Ahmed, Danitsja Bloemendal, Jasper van den Brink, Larissa Bronsgeest, Mark van Dam, Juanita van Delft, Emre Demirkol, Saskia van Dijk, Romy van Donselaar, Marjolein Drost, Shiniva Faria, Larissa Gemmink, Nellina Geven, Esther van Ginkel, Evelien de Gooijer, Floor van Hal, Lizza van ’t Hoog, Romy Huibers, Rianne van Kesteren, Jurge van Kooten, Barend Koppelaar, Romy Lam, Laura van Ledden, Marc van de Lustgraaf, Rizlan Madien, Imane El Marini, Imane Mokhtari, Natalya Motshagen, Sanne Niekerk, Issam Ou-Aissa, Lisa Roelofs, Maziel Del Rosario, Nawal Sabbar, Ihsane Tallih, Michella van Veldhoven, Roy Versluijs, Manon Vlastuin, Amel Waeis, Casper van Wamel.

 

Praktijkonderwijs

AKA niveau 1

KESTEREN: Jo-Anne van Zetten (Zorg)

RHENEN: Muna  Mahamed Abdullahi (Zorg)

SCHERPENZEEL: Tanja  Berkhof (Zorg)

VEENENDAAL: Jurgen Boers (Handel), Sjoerd van der Linden (Horeca), Dean Jonkergouw (Techniek), Aaron Knoop (Techniek), Sabah Gasim Nuur (Zorg), Suzanna Sirag (Zorg), Bart Geurtsen (Handel)

 

Groen

OCHTEN: Jorn Rensen

 

Handel

LEERSUM: Laura Jane Langelaar

VEENENDAAL: Baindu Koroma, Martin Heijmen (incl heftruckcertificaat)

 

Horeca

SCHERPENZEEL: Chahrazad Bouyglafin

VEENENDAAL: Mariska van de Pest, Oruc Can Bektas, Angelo Castro Lopez, Zaïd el Moussaoui, Ömer Ürun, Abdulkadir Ali Mohamed, Noura Cheik M’hand, Rodmar Plantijn

 

Logistiek

VEENENDAAL: Danny van Kooten, Michiel van de Bovenkamp (incl heftruckcertificaat)

 

Techniek

KESTEREN: Arie van Dijk (incl heftruck- en VCA certificaat)

VEENENDAAL: Jordy Nouris (incl VCA certificaat)

 

Zorg

LEERSUM: Nina Suithoff